DZĪVNIEKU VESELĪBA

DZĪVNIEKU VESELĪBA

ALTERNATĪVĀ, BEZMEDIKAMENTOZĀ PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM.


Kādēļ mums doti dzīvnieki? Kāda ir viņu sūtība? Droši vien , lai kalpotu cilvēkiem. Suņi, kaķi, zirgi. Vairāk parasti aizdomājamies par praktisko pusi. Kaķim jāķer peles, sunim jāsargā māja, zirgam jāved vezumi vai jāpalīdz lauku darbos.  Būsi dzirdējusi par fellisterapiju, canisterapiju, reitterapiju. Vārds terapija nozīmē dziedināšana. Tātad bez praktiskās puses, dzīvnieki palīdz cilvēkam būt veselam. Paņemiet kaķi klēpī pēc stresainas darba dienas, viņa rāmā murrāšana dos mieru un atvieglos emociju smagumu.

Kādēļ mums doti dzīvnieki? Kāda ir viņu sūtība? Droši vien, lai kalpotu cilvēkiem. Suņi, kaķi, zirgi. Vairāk parasti aizdomājamies par praktisko pusi. Kaķim jāķer peles, sunim jāsargā māja, zirgam jāved vezumi vai jāpalīdz lauku darbos.  Būsi dzirdējusi par fellisterapiju, canisterapiju, reitterapiju. Vārds “Terapija” nozīmē “Atveseļošana”. Tātad bez praktiskās puses, dzīvnieki palīdz cilvēkam būt veselam. Paņemiet kaķi klēpī pēc stresainas darba dienas, viņa rāmā murrāšana dos mieru un atvieglos emociju smagumu.

Mīļdzīvnieku turēšana ir ļoti atbildīgs pasākums. No tā, kā cilvēks nodrošina dzīvnieka dzīves apstākļus, ir atkarīga viņa veselība. Vienmēr jāņem vērā, ka dzīvnieki ir dabas daļa un, tāpat  kā cilvēkam, viņiem ir vajadzīga saskare ar dabu. Viennozīmīgi nevar dzīvniekus turēt piesietus pie ķēdes, tikai istabā vai stallī. Ir vajadzīgas pastaigas dabā gan kaķiem, gan suņiem, gan zirgiem. Pirms iegādāties suni, jāpadomā vai varēšu veltīt viņam pastaigām divas stundas dienā. Un reizi nedēļā izvest izskrieties uz mežu. It īpaši, ja izvēlas mājdzīvnieku turēt pilsētas dzīvoklī. Jā, arī kaķim ir vajadzīga saskare ar dabu. Un arī viņš ir jāizved pastaigā. Varu tikai pieminēt, ka no šīm pastaigām iegūs ne tikai dzīvnieks, bet arī saimnieks parūpēsies par savu veselību.

Ko darīt, ja mājdzīvniekam gadījusies trauma. Protams, ja tie ir lūzumi, tad kauli profesionāli jāsaliek ķirurgam, arī brūces jāsašuj, ja vajadzīgs. Taču, lai sadziedētu sīkas brūces un apkoptu pēcoperāciju traumas, ļoti labi palīdz un nekaitē dzīvnieku organismam gan fitopreperāti, ko var sagatavot  arī paši, gan augu ēteriskās eļļas. Par to sīkāk skatīt nodaļā aromaterapija.

Ja Tavam dzīvniekam ir kāda kaite un netiekat nekādā galā, tad varat sazināties ar mani. Esmu holistiskā veterinārste-konsultante, beigusi veterinārijas fakultāti un ilgu laiku biju praktizējoša veterinārste. Pēdējos sešus gadus pievērsos alternatīvai veterinārijai. Atveseļošanā izmantoju bezmedikamentozas metodes: Scenar terapiju (apguvu Londonā pie profesora Revenko), Fizioterapiju (apguvu Tallinas veterinārajā fizioterapijas skolā), Aromaterapiju un fitoterapiju (gatavoju ziedes un citus fitopreperātus).

Sīkākai informācijai, sazinieties ar mums.